Kuidas laenata

  1. Otsige oma kehtivast laenulepingust üles punkt “laenulepingu ennetähtaegne lõpetamine” ning uurige, millised on lepingu ennetähtaegse lõpetamise sanktsioonid.
  2. Tutvuge väga olulise infoga.
  3. Võtke ühendust Metrocrediti laenuhalduriga, kes annab teile nõu, kuidas teha võimalikult soodsalt vahetus ühest firmast teise. Täitke taotlus siin või tulge selleks meie büroosse aadressil Pärnu mnt 21, Tallinn. Saatke laenuhaldurile kinnisvara hindamisakt või tooge see meie büroosse. Metrocredit aktsepteerib järgmisi kinnisvarahindajaid:
  4. Suhtlemise käigus täpsustab laenuhaldur üle kõik detailid ning võib esitada lisaküsimusi, paluda juurde tuua mõni lisadokument või soovitada midagi, mis soodustab positiivse vastuse saamist. Kui vastus on positiivne, sõlmitakse teiega laenuleping. Kui vastus on negatiivne, saate kindlasti soovitused, mida on vaja teha selleks, et saada positiivne vastus.
  5. Tehke praegusele laenuandjale avaldus laenulepingu ennetähtaegse lõpetamise kohta.
  6. Metrocrediti laenuhaldur lepib kokku notari aja ja teatab teile notari aadressi.
  7. Võtke notari juurde kaasa vajalikud dokumendid (isikut tõendav dokument, abielutunnistus vmt) ning pidage meeles, et tasuda tuleb riigilõiv või notaritasu, mille suuruse teatab teile eelnevalt laenuhaldur.
  8. Notari juures seatakse hüpoteek ümber hetkel kehtivalt laenuandjalt Metrocrediti kasuks.
  9. Pärast notariaalset tehingut kantakse teie praeguse laenuandja arvelduskontole laenusumma hiljemalt 3 pangapäeva jooksul. Laenu võttes on teil kohustus kindlustada tagatisvara 5 päeva jooksul alates laenulepingu sõlmimisest.
  10. Jätkake laenumaksete maksmist juba uutel ja soodsatel tingimustel.

Laenumaksete graafiku ja kuumaksed saate teada laenukalkulaatorist.


Tasuta nõustamine
+372 6266 440
+372 56 626 506
info@metrocredit.ee
skype.metrocredit