Laenud

Meie kinnisvaralaenud sobivad ideaalselt neile, kellele pank mingil põhjusel laenu ei anna, kuid kes siiski usuvad, et mõistlikult ning targalt laenates on võimalik saavutada oma eesmärgid, olgu siis ettevõtluses või tehes isiklikult väga olulise kulutuse.

Kinnisvaralaen ehk laen olemasoleva kinnisvara tagatisel on universaalne ning kõige paindlikum ning lihtsam laenutoode ükskõik millise suure kulutuse finantseerimiseks.

Laenusaamine on teie jaoks Metrocreditis täiesti probleemivaba protsess, mille käigus me nõustame, hoiatame, anname soovitusi ja soovitame enne laenu võtmist seitse korda mõelda. Soovime, et lahendaksite oma rahamure nii, et see ei koomaks teie pere eelarvet ega mõjuks halvasti igapäevasele elukvaliteedile. Oleme rohkem konsultatsiooni- kui laenufirma, sest anname nõu, kuidas teie finantsolukorras oleks kõige targem käituda. Ja kui selleks parimaks lahenduseks juhtub olema meie laen, siis saate meilt laenu. Laen on nagu arstirohi – seda peab andma ja võtma väga läbimõeldult ning õigetes kogustes. Parima koguse saame välja selgitada koos teiega.

Teeme tihedat koostööd Eesti pankadega, et teie pangaküpseks saamise korral teid panka veelgi soodsamate tingimuste juurde edasi suunata. Ärgitame teid olema ettevõtlikud ning otsima lahendusi oma sissetulekute suurendamiseks.

 


Tasuta nõustamine
+372 6266 440
+372 56 626 506
info@metrocredit.ee
skype.metrocredit